Proč vsadit na designový reklamní polep

Chcete jednoduše propagovat svůj byznys kdekoliv se zrovna nacházíte? V tom případě pro vás reklamní polep symbolizuje to správné řešení. Jaký je postup při lepení?

Polep na auta: nejprve digitálně, poté fyzicky

V nedávné době jsme pro našeho klienta, blanenskou firmu Apleg, polepili dva automobily Ford Ranger. Nejprve jsme se pustili do přípravné fáze. V ní nám společnost dodala svoji představu o designu a rozložení polepu auta, kterou jsme následně převedli do digitální podoby. Jelikož náš klient byl spokojený, nebránilo již nic tomu, abychom celý návrh nechali vyřezat a připravili automobil na celý proces.

Před samotným fyzickým polepem bylo ještě třeba vozidlo důkladně umýt a odmastit, aby polep vydržel. K tomu jsme využili speciálních prostředků, které jsou šetrné k laku, ale zároveň dokáží odstranit i vosk z myčky, díky čemuž samolepka bude perfektně držet.

Jakou fólii jsme pro polep použili

Při polepu jsme pracovali s černou matnou fólií, která je litá a pyšní se až sedmiletou životností. Jako nejvhodnější lepidlo jsme zvolili takzvané bubble free, které nezpůsobuje vzduchové bubliny. Ty by totiž celkový dojem mohly značně pokazit. Název společnosti jsme při polepu zdůraznili červenou lesklou fólií. Společně s bílým povrchem vozidla se podle nás jedná o perfektní a nestárnoucí kombinaci.

S pomocí velkoformátového plotru jsme do černé fólie vyřezali navržený motiv. Ten jsme následně museli na automobil přenést, k čemuž jsme využili přenosovou fólii a pochopitelně i naše šikovné a zkušené ruce. Poté nám již nic nebránilo v nalepení a doplnění reklamním textem z řezané fólie.

TIP: Zjistěte, jaké všechny možnosti pro polep auta existují a vyberte si ten pravý pro vás.

Hotový polep bez jediného škrábnutí

Fólii na kapotě jsme museli ještě oříznout do požadovaného tvaru. K tomu jsme využili řeznou strunu od 3 M. Při práci jsme se však nožem ani nedotkli kapoty, díky čemuž je naše práce bez jediného škrábnutí.

Výhody řezné struny

Řezná struna má celkem tři hlavní výhody:

A co váš reklamní polep?

Přemýšlíte o reklamním polepu svého vozidla? Kontaktujte nás, vytvoříme spolu nezávazný návrh a vy se následně sami rozhodnete.

Zjistěte více o polepu aut

Poslední hlášení z terénu aneb reklama v akci

Všechna hlášení

© Filip Martínek | ochrana osobních údajů

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby

Top