Buďte výjimeční...

Inspirujte se YouTube Instagram Facebook

Naše rady, tipy a novinky

Jak na změnu barvy auta s pomocí car wrappingu

Toužíte po svěžím vzhledu vašeho vozu, ale nechcete se pouštět do zdlouhavého a nákladného lakování? Pak je pro vás car wrapping ideálním řešením. Zjistěte o této technice více.

ochranné ppf folie

Jak dokonale ochránit lak auta: PPF fólie jako revoluční štít

Toužíte po tom, aby váš automobil zářil novotou po mnoho let a odolával všem nástrahám silnic? Pak je pro vás ideální volbou revoluční PPF fólie (Paint Protection Film).

Jak změnit barvu laku auta bez lakování

Představte si, že vaše auto je jako plátno, na kterém můžete kdykoli vytvořit úplně nové umělecké dílo. Líbilo by se vám, kdybyste mohli svůj vůz přizpůsobit podle nálady nebo ročního období, aniž byste museli procházet nákladným a časově náročným procesem lakování? Dnes se podíváme do naší moderní dílny, kde se tento sen stává skutečností.

ochranná fólie na auta

Jak funguje ochranná PPF fólie na auta proti slunci a UV záření

Máte své auto rádi? V tom případě mu jistě chcete dopřát tu nejlepší péči a ochranu. Zvažte polepení karoserie ochrannou PPF fólií. Přečtěte si, o co se jedná a jak fólie funguje.

polepy aut

Jak dlouho vydrží reklamní polepy a PPF ochranné fólie v praxi?

Když si pořizujete nové auto, určitě jste se setkali s možností aplikace PVC polepů a PPF (Paint Protection Film) ochranných fólií. Tyto technologie jsou v dnešní době stále populárnější, protože dokáží efektivně chránit lak vašeho vozidla před poškozením. Jak dlouho PVC polepy a PPF fólie vlastně vydrží a jak se o ně správně starat? Načerpejte konkrétní informace a tipy, díky nimž jejich životnost prodloužíte.

Dostávejte od nás tipy a rady do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení. Zjistěte více >

Naše rady, tipy a novinky

Zobrazit všechny ›

© Filip Martínek | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby