Buďte výjimeční...

Inspirujte se YouTube Instagram Facebook

Výroba polepů na auto aneb jak postupujeme

22. 6. 2022

fabia polep

Přemýšlíte nad polepem auta a zajímá vás, jak při takové zakázce postupujeme? Nahlédněte pod pokličku naší práce a zjistěte, jaké kroky je třeba učinit.

1. Zjistíme od vás vše potřebné

Na výrobu polepů na auto nám z vaší strany zpravidla přijde klasická poptávka. Následně zjišťujeme, jaká je vaše konkrétní představa a jaký máte připraven finanční rozpočet.

Tohoto úkolu se ujímá Filip, který má bohaté zkušenosti a díky vysoké dávce empatie dokáže skvěle naslouchat zákazníkům a najít společně s nimi to nejlepší možné řešení.

Filip zároveň se zákazníkem projde celý proces, aby věděl, co od nás může očekávat. Následně dochází k podepsání objednávky. Od zákazníka zároveň zjistíme důležité podklady pro tvorbu grafiky a celé zakázky. Pro nejlepší představu o tom, jaký bude výsledek děláme grafické návrhy na 3D modely aut.

2. Pustíme se do tvorby grafiky

Jakmile z vaší strany získáme všechny důležité informace, předá Filip pomyslné žezlo Markovi. To je náš grafik, který přetvoří vaše přání a představy do podoby, z níž budete jednoduše řečeno v úžasu. Pokud si budete potřebovat ještě něco ujasnit nebo si vzpomenete na něco důležitého, můžete se v této fázi obrátit rovnou na Marka. Kontakt na něj získáte v objednávce.

Důležité je mít jasno v tom, co od grafiky zhruba očekáváte. Někdo dává přednost spíše decentnímu provedení, někdo jiný si naopak potrpí na výraznějších barvách. Pokud budeme znát vaše preference, snáze navrhneme grafiku, která se vám bude zamlouvat.

Pracovat můžeme i s vaším vlastním návrhem, který jsme netvořili my. Náš grafik si ale nejprve musí data projít a zjistit, zda jsou tisknutelná v odpovídající kvalitě. Přece jen není nic horšího než nekvalitní fotka, která na autě vypadá jako obrázek z Minecraftu. 🙂

Ale nebojte, nic nenecháváme náhodě. Vytváříme si proto testovací nátisky, abychom se o kvalitě podkladů lépe přesvědčili.

Vaše auto si nemusíte přeměřovat. Modely většiny aut totiž máme zakoupené v grafickém programu v měřítku 1:1. Na závěr schvalovacího procesu vám pošleme rozkreslené grafiky na modelu daného vozidla. Díky tomu přesně uvidíte, jak bude grafika na vašem autě vypadat ve všech pohledech.

3. Následuje výroba polepů

Po odsouhlasení grafiky se práce ujme naše pilná včelka Lenka. Ta má na starost výrobu té úžasné myšlenky vytvořené Markem.

Obsluhuje dvě velkoplošné tiskárny, co mají barvičky jak víno a pomyslný Rolls Royce mezi řezacími plotry, který vyřeže přesně každý detail. Klukům z dílny všechno připraví tak, aby přesně věděli, co kam patří a už to jen vzali a lepili.

Mezitím s vámi naše šikovná multifunkční Petra řeší průběh zakázky a domluví s vámi termín vyzvednutí a následného předání vozu, případně detaily a věci, které nebyly zodpovězeny.

4. Příprava vozu

Auto k nám buď přivezete, nebo si jej vyzvedneme u vás, abychom šetřili váš čas. Následně si vozidlo připravíme na lepení. Náš průbojný junior Matěj jej umyjedekontaminujeme jeho lak pomocí claye.

Lak vozu musí být dokonale hladký a čistý pro 100% výsledek.

5. A konečně přichází na scénu polep

Po očistění na scénu nastupuje wrapper Michal, pro kterého je každý polep výzva. Pozorovat jej při práci je přitom zážitek sám o sobě. Ostatně, přijďte se klidně sami přesvědčit, jak to umí s nožem, stěrkou a pistolí, která neublíží (leda popálí).

Na druhé straně dílny na dalším voze maká precizní Tom a náš junior Matěj, který se věnuje dalšímu vozu.

6. Vše detailně zkontrolujeme

Po nalepení auto prochází detailní kontrolou kvality. Jakmile je vše hotovo, oživíme plasty, gumy a auto celé naleštíme. Také naneseme přípravek na fólie, který jim dodá krásný lesk a prodlouží výdrž.

Po nalepení zde vozidlo ještě zůstává ve stálé teplotě přes noc a ráno je připraveno na předání.

7. Předání vozidla

Následně si můžete pro vozidlo přijet, případně jej dopravíme až k vám. Zároveň se při této příležitosti domluvíme na garanční prohlídce (do 14 dnů), která zabere přibližně hodinu. V jejím průběhu auto umyjeme a zkontrolujeme. No a vy si mezitím vychutnáte kávu, vyřešíte maily nebo s námi vyměníte pár slov, jak jste s polepy spokojení.

Máte zájem o polep auta? Obraťte se na nás

Chcete si nechat svůj vůz profesionálně polepit? Obraťte se na nás. Rádi se toho společně s celým týmem ujmeme.

Díky za důvěru.

„Nejsme žádní střelci, jsme profíci – tohle je foto z firemního teambuildingu.“

Sdílejte příspěvek

Dostávejte od nás tipy a rady do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení. Zjistěte více >

Naše rady, tipy a novinky

Zobrazit všechny ›

© Filip Martínek | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby