Buďte výjimeční...

Inspirujte se YouTube Instagram Facebook

Jak změnit barvu laku auta bez lakování

15. 5. 2024

Představte si, že vaše auto je jako plátno, na kterém můžete kdykoli vytvořit úplně nové umělecké dílo. Líbilo by se vám, kdybyste mohli svůj vůz přizpůsobit podle nálady nebo ročního období, aniž byste museli procházet nákladným a časově náročným procesem lakování? Dnes se podíváme do naší moderní dílny, kde se tento sen stává skutečností.

Poznejte náš tým Polepim

Jmenuji se Filip a společně se svým týmem Polepim miluji auta stejně jako vy. Jsme parta nadšenců, kteří se specializují na polepy vozidel. Polepy aut jsou přitom revolučním způsobem, jak změnit barvu laku bez nutnosti tradičního lakování.

A co je na tom nejlepší? Náš přátelský přístupnezávazné poradenství před rozhodnutím vám pomohou ujasnit si představu o tom, jak bude vaše auto vypadat po proměně. Naši dílnu najdete v Blansku a rádi si s vámi o vaší představě popovídáme u dobré kávy. 

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEK: Jak funguje ochranná PPF fólie na auta proti slunci a UV záření

S výběrem vhodného polepu vám pomůžeme

Nejste si jisti, zda jsou polepy aut tím pravým pro vás? Jste skeptičtí ohledně celého procesu? Dejte obavy stranou. V naší dílně vám vše vysvětlíme a ukážeme. V týmu máme talentovaného grafika, který vytvoří vizualizaci. Díky ní si budete moct konečný výsledek prohlédnout ještě předtím, než vůbec začneme pracovat na vašem vozidle.

Pokud tápete v tom, jakou barvu nebo design zvolit, i v tomto směru vám rádi pomůžeme a doporučíme vám to nejlepší řešení pro vaše auto. 

Používáme špičkové materiály a technologie

Za kvalitou naší práce si pevně stojíme. Ostatně přijeďte se přesvědčit sami. V naší dílně nám můžete klidně nakouknout přímo pod ruce. Používáme výhradně prvotřídní materiály a technologie, které jsou synonymem dlouhé životnosti a odolnosti polepu vůči poškrábání, slunci a jiným vnějším vlivům.

Náš tým se navíc neustále zdokonaluje a učí se novým technikám, abychom vám mohli nabízet nejmodernější a nejinovativnější řešení na trhu

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEK: Proč zkombinovat PPF fólii a keramický povlak

Jak dlouho polep auta trvá

Možná si říkáte: „To zní skvěle, ale kolik času mi to zabere?“ Odpověď vás mile překvapí: do 14 dní od poptávky máte hotovo! V naší dílně se snažíme být co nejefektivnější a zároveň dbát na preciznost a pečlivost, abychom vám mohli co nejdříve vrátit váš vůz v novém kabátě.

Neváhejte se na nás obrátit

Tak co na to říkáte? Chcete se přidat k naší komunitě spokojených zákazníků, kteří si užívají svých vozů v nových barvách a designech? Přijeďte za námi do Blanska. Těšíme se na vás a na to, jak společně proměníme vůz v jedinečné umělecké dílo, které bude zářit na silnicích jako diamant mezi ostatními vozy.

Sdílejte příspěvek

Dostávejte od nás tipy a rady do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení. Zjistěte více >

Naše rady, tipy a novinky

Zobrazit všechny ›

© Filip Martínek | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby