Buďte výjimeční...

Inspirujte se YouTube Instagram Facebook

Ochranné polepy aut PPF: Investice, která se vyplatí

26. 6. 2023

Pořídili jste si nového čtyřkolového miláčka? Tak zvažte investici do ochranné PPF fólie, díky níž zamezíte poškození laku vozidla. Ušetřete si starost o nový vůz. Přečtěte si, o co přesně jde a jaké výhody to má. 

Co je PPF fólie

Ochranné PPF polepy aut jsou tenké fólie, které se aplikují na povrch karoserie vozidla, aby chránily lak před poškozením. Tyto fólie jsou vyrobeny z pružného a odolného materiálu, který dokáže absorbovat nárazy.

Zároveň díky tomu budete ready na případné:

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEK: Keramická ochrana laku vs. PPF fólie: co je lepší? 

4 důvody, proč říct ochranné fólii ANO

Ještě stále váháte, zda je ochrana auta pomocí PPF fólie tím pravým pro vás? Nechte se přesvědčit výhodami, které se s ní pojí.

1. Kamínky vám nebudou dělat vrásky na čele

Jedním z hlavních důvodů, proč si lidé pořizují ochranné polepy aut, je dlouhodobá ochrana laku. Fólie chrání povrch vozu před různými faktory, jako jsou kamínky, hmyz, kyselý déšť nebo soli používané na posyp silnic v zimě. Pokud před těmito faktory vůz nechráníte, může váš automobil postupem času působit opotřebovanější a starší, než je tomu ve skutečnosti. A hlavně, mít stále „nový“ lak je atraktivní záležitost.

2. Hodnota vašeho auta bude vyšší

Pokud se v budoucnu rozhodnete prodat váš vůz, bude mít zásluhou ochranné fólie vyšší hodnotu než ten, který je nemá. Potenciální kupci totiž ocení, že lak vozu zůstal stále v původním stavu a nejeví známky poškození. 

3. Vaše auto bude vypadat prostě božsky

PPF polepy aut nejenže chrání lak vozu, ale také podporují jeho design. Fólie jsou dostupné v různých provedeních, takže si můžete vybrat takovou, která bude ladit s vaším vozem. Fólie obsahují speciální vrstvu, která zvyšuje lesk laku a dodává vašemu vozu ještě atraktivnější vzhled. Prostě boží.

4. Údržba auta bude hotová raz dva

PPF fólie jsou navrženy tak, aby byly co nejméně náročné na údržbu. Většina fólií je odolná proti chemickým látkám a UV záření, což znamená, že si můžete umýt své přibližovadlo jako obvykle bez obav z poškození fólie nebo laku pod ním. A ještě jedna věc. Drobné škrábance umí zmizet samy od sebe za pomoci tepla nebo horké vody. Hotová magie.

ČTĚTE TAKÉ ČLÁNEK: Výroba polepů na auto aneb jak postupujeme

Zvažte investici do PPF fólie i vy

PPF fólie s sebou přináší spoustu výhod. Neváhejte se na nás obrátit. Navrhneme vám řešení na míru pro váš vůz. 

Sdílejte příspěvek

Dostávejte od nás tipy a rady do e-mailu

Odesláním souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení. Zjistěte více >

Naše rady, tipy a novinky

Zobrazit všechny ›

© Filip Martínek | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby